Історія ліцею

 

Ліцей було засновано в серпні місяці 1966 року наказом Міністерства сільського будівництва по Львівському міжобласному управлінню професійно-технічної освіти і названо Рокитнівське міське професійно-технічне училище №24. (училище будівельного профілю на базі Рівнесільбуду).

Із січня 1970 року – Рокитнівське професійно-технічне училище №7 Рівненського обласного управління ПТО.

Училище проводило підготовку кваліфікованих робітників по таких спеціальностях: муляр-монтажник, штукатур, маляр, столяр.

Із 1966 року пішов відлік часу життя училища.

Старі, розкидані в різних куточках селища, приміщення ожили від дзвінких голосів перших учнів, від старанних дій і рук майстрів виробничого навчання та материнської і батьківської турботи вихователів, підбадьорюючих повчань вчителів, від жвавих вправних кухарів та чітких і діючих наказів першого директора Сторожа П.І.

За роки свого існування училище підготувало і випустило понад 6,5 тисяч робітників.

При реформуванні професійно-технічної освіти і науки України від 19 березня 2003 року Рокитнівське професійно-технічне училище №7 реорганізовано в Рокитнівський професійний ліцей. Сьогодні наші учні – це не лише студенти вищих навчальних закладів, а просто гарні, чудові, привітні та з хорошим серцем майстри своєї справи.

На даний час в ліцеї навчається понад 360 учнів, які здобувають професії: кухаря-кондитера, тракториста-машиніста і електромонтера, муляра, пічника, штукатура, столяра, оператора ЕОМ.

Комплексна забудова ліцею включає учбовий корпус на 600 учнівських місць, навчальні майстерні, гуртожиток, їдальню, актовий зал. Для кожної з професій створено і відповідно обладнані кабінети спецдисциплін, а також кабінети по загальноосвітніх предметах.

Із 2001 по 2003 рік в ліцеї проведений ремонт навчальних майстерень та лабораторій за новітніми технологіями.

І ось уже 40 років підряд ми з року в рік відчиняємо двері і серця все новому і новому поколінню тих хто своїми руками буде створювати красу і гармонію, нестиме людям радість.