Новини ліцею

 

Стежками рідного краю

Золота осінь

1 вересня – День знань

3 липня 2012 р.

Оголошення про набір учнів.doc

Обсяги державного замовлення інтернет.doc


20 травня 2012 р.

17-18 травня команда «Здоров’як» Рокитнівського професійного ліцею взяла участь в ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», що проходив на базі позашкільного закладу «Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Корчагінець». Учні ліцею мали нагоду не лише виступити з програмою, але також перейняти досвід інших команд, нав’язати дружні відносини з учнями ліцеїв області і, звичайно, оцінити переваги здорового способу життя, щоб у майбутньому бути прикладом відмови від шкідливих звичок.


21 березня 2012 р.

Багата і милозвучна наша українська мова. Нею можна передати найтонші відтінки думок і почуттів. Вона — одне з багатьох див, створених народом; вона віддзеркалює душу народу, його історію.

21 лютого всі Україна вже 12-й рік поспіль відзначала Міжнародний день рідної мови. В нашому ліцеї також святкували цей важливий для кожного українця День. 14 березня в бібліотеці ліцею за участю учнів першого і другого курсів, в межах тижня української мови і літератури була проведена літературна година «Мова — душа народу», яку підготували бібліотекар ліцею Новак Галина Іллівна та викладач української мови і літератури Маринич Юлія Михайлівна.

Декларуючи вірші про рідну мову під звуки ліричних мелодій, учасники заходу запросили глядачів поринути в дивовижний світ рідного слова та поезії.

Отож, бережімо рідну мову, шануймо і розвиваймо, дбаймо про її чистоту і красу, намагаймося говорити один одному лише добрі слова, тоді і світ навколо стане кращим, добрішим.


20 березня 2012 р.

Жінка, краса і весна нерозривно між собою пов’язані. Саме таким акцентом розпочалося святкування Міжнародного жіночого дня в ліцеї. Окрім святкового концерту і привітань, також цього дня було проведено конкурс «Міс ліцею 2012». Переможницею стала учениця 16 групи — Бакунець Надія Сергіївна, яку ми і вітаємо! На решту учасниць теж чекали призи та нагороди.


03 березня 2012 р.

З нагоди Дня Захисника Вітчизни в ліцеї пройшли змагання «Нумо козаки». Після вітального слова, представлення команд і журі, оголошення програми змагань, команди учасників приступили до жартівливих спортивних змагань, які складалися із 9 конкурсів. Під час конкурсів команди мали проявити силу, спритність, винахідливість і кмітливість. По завершенню змагань переможцям і учасникам було вручено грамоти, подяки та нагороди.


22 лютого 2012 р.

16 лютого стараннями учнівського самоврядування ліцею була проведена святкова програма до Дня всіх закоханих. Учні та гості свята мали нагоду дізнатись про історію і традиції цього свята. Окрім концерту на присутніх також чекали дотепні конкурси та дискотека.

Наприкінці святкової програми працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які були у складі журі, урочисто вручили учасникам і переможцям конкурсів подарунки. Начальник РЦ СССДМ — В. Григор’єва, звернулася до учнів, наголосивши, що талант — це скарб і його потрібно розвивати і ним ділитися, а також побажала всім любові.


13 лютого 2012 р.

Радісною подією для ліцею завжди є конкурси фахової майстерності. Вони – це своєрідний іспит творчості, втілення на практиці теоретичних знань і прояв смаку та фантазії. Саму тому 30 січня став днем радості і хвилювань для учнів і майстрів виробничого навчання за професією кухар-кондитер, а також усієї громади нашого ліцею.

Переможці конкурсу фахової майстерності отримали грошові винагороди. Представлені вироби відзначилися оригінальністю та майстерністю і ми щиро радіємо за успіхи наших учнів.


Обласна методична секція викладачів інформатики

25 жовтня 2011р. в ліцеї пройшла обласна методична секція викладачів інформатики на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом використання відео-, графічної інформації та можливостей Інтернет».

Після реєстрації учасників та ознайомленням із планом роботи секції, викладачем інформатики Огородніком І.П.,  було проведено відкритий урок у групі №10 за професією  «Кухар-кондитер» на тему: «Презентація з використанням мультимедіа».

Обговоривши відкритий захід, з доповіддю на тему: «Активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом використання відео-, графічної інформації та можливостей Інтернет», виступив викладач інформатики — Огороднік І.П.

Також учасники за круглим столом обмінялися досвідом щодо використання відео,-графічної інформації та можливостей мережі Інтернет на уроках загальноосвітніх та професійних дисциплін.

Методист НМЦ ПТО Семенюк П.П. ознайомив присутніх із потребою та актуальністю впровадження дистанційної форми навчання за програмою «Intel® Навчання для майбутнього, а також розповів про створення дистанційних курсів у середовищі Mooddle.

Директор Рокитнівського професійного ліцею — Катрук В.М.  ознайомив учасників секції з ліцеєм, його матеріально-технічною базою, організацією навчального та виховного процесу, комп’ютерним забезпеченням.


Фотоконкурс «Мій рідний край»В період з 10 по 14 жовтня в ліцеї проходив фотоконкурс «Мій рідний край». Ліцеїсти намагалися «зобразити » своє бачення Рідного краю, причому робили це кожен інакше. В роботах відображено багатство і характерні регіональні особливості флори і фауни, визначні і близькі серцю місця. Участь у фотоконкурсі вимагала від учасників пошукового та дослідницького хисту і відповідних знань і, звичайно, таланту.

Найкращі роботи були відзначені нагородами та цінними подарунками.


«Євро-2012»

14 жовтня завершився конкурс малюнків «Євро-2012». Метою конкурсу було заохочення і популяризація спорту та здорового способу життя. Учні ліцею мали змогу також більше дізнатися про чемпіонат Європи з футболу, який відбудеться наступного року в Україні.


Першість ліцею з легкої атлетики

8 вересня в день фізичної культури і спорту відбулися змагання на першість ліцею з легкої атлетики. В програму змагань увійшли: біг на 800 м, біг 500 м, метання гранати і стрибки в довжину з розбігу.  Щиро вітаємо переможців змагань і бажаємо подальших успіхів та досягнень у спорті!


День Знань

1 вересня в урочистій атмосфері ми розпочали новий 2011-2012 навчальний рік. В День Знань відбулося традиційне вручення випускниками  «ключа знань» і «квитка ліцеїста» першокурсникам з побажаннями гідно його пронести.

У вітальному слові директор ліцею — Катрук В.М. звернувся до учнів та гостей свята, підкреслюючи важливість та актуальність обрання нині робітничої професії, а також побажав всім творчих здобутків.


Баскетбольний турнір

27 травня команда Рокитнівського професійного ліцею зайняла ІІ місце в баскетбольному турнірі «Кубок випускників» серед навчальних закладів смт. Рокитне.


Видатні місця Рокитнівщини

25 травня учні, які належать до категорії дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування нашого ліцею при сприянні служби у справах дітей Рокитнівської районної державної адміністрації відвідали пам’ятку природи — урочище «Юзефинська дача». Саме на її території знаходиться найстаріше дерево Полісся – занесений у Книгу рекордів України Юзефінський дуб віком 1000-1350 років, відомий також як Дуб князя Ігоря або Ігорів дуб – росте неподалік від кордону з Білоруссю за 12 км. від православного жіночого монастиря Іверської ікони Божої Матері при дорозі в самому кінці села Глинне Рокитнівського району. Учні також відвідали жіночий монастир та прикордонну заставу «Березово».

Ця подорож стала чудовою нагодою до споглядання чудес природи, можливістю зазирнути в історію рідного краю, а також поринути в світ своїх глибинних почуттів та потреб.

Фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

23-24 травня команда ліцею «Кращий вибір» взяла участь у обласному етапі щорічного Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоров’я», що проходив у с. Межиріч Острозького району на базі санаторію «Корчагінець», який цього року святкує своє 25-ти річчя.


Професійна орієнтація учнівської молоді


11 травня 2011 року діти-сироти та діти позбавлені батьківської опіки, що навчаються в нашому ліцеї взяли участь в семінарі «Професійна орієнтація учнівської молоді», який був організований Службою у справах дітей Рокитнівської державної районної адміністрації спільно із районним центром зайнятості.

Учасники семінару отримали вичерпну інформацію з питань реалізації державної політики щодо працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, професійної перепідготовки та підвищення кваліфікації з допомогою служби зайнятості, як зробити професійну кар’єру, інше.

На семінарі з доповіддю — «Працевлаштування і праця, як запорука гармонійного розвитку та самовираження особистості» — виступив також в.о. заступника директора з НВР Рокитнівського професійного ліцею — Алімамедов Руслан.


Хімія в моїй професії


З 18 по 22 квітня в ліцеї був проведений предметний тиждень «Хімія в моїй професії». Учні ліцею взяли активну участь в його проведенні. Вони випустили газету «Хімія в моїй професії», приготували цікаві реферати, ознайомились з колекціями хімічних речовин, які використовуються в практичній діяльності кухаря-кондитера, столяра-тесляра, тракториста-електромонтера та професії муляра, пічника, штукатура.


Закінчився тиждень мозковою атакою: розгадуванням кросвордів, вікторин, хімічних загадок, за що учні отримали додаткові бали до атестації з хімії.


Мітинг-реквієм

Сьогодні виповнюється 25 років від дня Чорнобильської аварії. Інженерно-педагогічний колектив ліцею разом з учнями взяли участь у мітингу-реквіємі, що проходив біля пам’ятника жертвам Чорнобиля у центрі селища.

2 місце на конкурсі фахової майстерності

Вітаємо і пишаємось тим, що Макаровець Микола Миколайович, учень Рокитнівського професійного ліцею зайняв 2 місце під час проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією „електрозварник ручного зварювання» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини, що проходив 5 квітня 2011 року на базі Квасилівського професійного ліцею.


26 квітня 2011 р.


Формування правової культури учнів

24 березня 2011 року в приміщенні актового залу Рокитнівського професійного ліцею відбулося засідання круглого столу на тему: «Бездоглядність, безпритульність, злочинність серед неповнолітніх. Шляхи подолання».

Ініціатором круглого столу була Служба у справах дітей Рокитнівської райдержадміністрації. Ця зустріч стала плодом тісної співпраці ліцею і служби у справах дітей.

Під час проведення вищезгаданого заходу учні мали змогу розширити свій правовий світогляд, зрозуміти суть проблеми і наслідків бездоглядності, безпритульності та злочинності. Як альтернативу даним суспільно-негативним явищам було запропоновано спорт і фізичну культуру з усіма їх перевагами і значенням.

Перед учнями виступили начальники та спеціалісти служб, управлінь і відділів: у справах дітей, з питань фізичної культури і спорту, прокуратури, юстиції, СССДМ.

Учасники круглого столу також переглянули тематичні відеоматеріали. Даний захід, безперечно, мав свою силу впливу на формування правової культури учнів, що є важливим кроком на шляху до подолання проблем представлених під час круглого столу на місцевому рівні.

в.о. заст. директора з НВР   Руслан Алімамедов

«Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України — Галичина, Буковина, Закарпаття і придніпрянська Україна — в одну Велику Україну. Сповнилися відвічні мрії, для яких жили й за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна Республіка. Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу», — пролунало 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

22 січня 1990 року сотні тисяч українців узялися за руки, утворивши “живий ланцюг” від Києва до Львова, на згадку про проголошення Акту Соборності.

На згадку про цю визначну і доленосну подію, в ліцеї пройшла конференція – «Ми українці, — великий народ!», а також виховна година – «У єдності багатство наше і сила».

22 січня 2011 р.


До Дня всіх закоханих в нашому ліцеї пройшли цікаві розважальні заходи. Учні мали змогу зробити одне одному символічні подарунки та розповісти про свою прихильність та почуття. Особливо весело та радісно пройшли змагання у гуртожитку. Учні мали змогу більше дізнатись про історію цього свята та особливості його святкування у різних країнах.

14 лютого


15 лютого учні Рокитнівського професійного ліцею взяли участь у меморіалі пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 22-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, організованому Рокитнівською райдержадміністрацією.

Міс ліцею 2011

10 березня 2011 року в Рокитнівському професійному ліцеї панувала святкова атмосфера. Нещодавно учні ліцею приготували святковий концерт-привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го березня, а вже сьогодні у ліцеї проходив конкурс – Міс ліцею 2011.

“Сьогодні ми зібралися з вами для того, щоб обрати наймилішу, найчарівнішу, найрозумнішу, найпривабливішу та найкмітливішу ученицю нашого ліцею” – саме цими словами і розпочався конкурс.

Сам конкурс складався із 6 завдань:

  1. візитна картка,
  2. інтерв’ю,
  3. мій талант,
  4. моя улюблена страва,
  5. сценічна вистава,
  6. дефіле у вечірній сукні.

Програма конкурсу була досит

Учасниці конкурсу Міс ліцею 2011

ь насиченою і вимагала від учасниць, а їх було п’ять, винахідливості, майстерності, ерудованості, оригінальності і сценічності.

Таланти юних красунь оцінювало журі. Це Григор’єва Валентина Миколаївна – директор Рокитнівського районного цен

тру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Кочерган Тетяна Олександрівна – головний спеціаліст СССДМ, а також спеціаліст служби у сп

равах дітей Рокитнівської районної державної адміністрації – Шупрудько Ірина Миколаївна.

Як відомо, талант – це природна обдарованість людини, здібність до творчої діяльності. Одні вважають, що талант приходить до людини впродовж її життя, інші – що

Кисорець Анжела - Міс ліцею 2011

всі люди талановиті, але хтось більше, а хтось менше. Насправді людина приходить у цей світ уже талановитою особистістю. Саме тому нелегко було обрати Міс ліцею 2011, адже кожна учасниця була прекрасна.

Корону Міс ліцею здобула Кисорець Анжела, учениця 10 групи, яка навчається за професією кухар-кондитер.

Титул Міс талант дістався Петровій Марії. Міс глядацьких симпатій здобула – Марчук Тетяна. Міс оригінальність – отримала Бунько Ольга.  Міс чарівність – стала Правник Марія.

Всі учасниці конкурсу отримали чудові подарунки від Рокитнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники якого охоче допомагають і співпрацюють з нашим ліцеєм.

в.о. заступника директора з НВР – Руслан Алімамедов